Zkušenosti se sibiřskou houbou Chaga ve formě extraktu

Martin 45

Dříve jsem hodně pracoval, byl věčně ve stresu, strava byla poněkud mizerná a zanedbaná, což samozřejmě neslo své následky. Projevovaly se běžné únavové syndromy, bolesti žaludku, problémy se zažíváním, bledá pokožka a celková nechuť ke každodenní rutinně. Jakmile se věci nějakým způsobem sešly, bylo třeba jednat, neboť můj zdravotní stav se zhoršoval. Jednou mi švagr doporučil vyzkoušet extrakt ze sibiřské chagy. Ve zkratce mi vysvětlil co je to chaga a také to, že je podstatné, aby byl extrakt z chagy čistě naturální a 100%. Tehdy jsem netušil, o co se jde, a řekl jsem si, proč ne, zkusím to. Spolu s upraveným jídelníčkem jsem již první měsíc užívání na sobě pozoroval obdivuhodné výsledky. Únava naprosto opadla, spánek se mi výrazně zlepšil a najednou jsem se cítil svěží a plný elánu. Postupem času si tělo začalo zvykat i na nový jídelníček, což spolu s chagou plně odstranilo zažívací problémy a bolesti. Dokonce i pokožka se mi zlepšila. V užívání extraktu z chagy určitě budu pokračovat. Nedokážu si představit začátek dne bez téhle dávky „přírody“. Nešlo o žádnou návštěvu lékaře, nebo užívání různých prášku a praktik, které dnešní lékaři předpisují, zkrátka jde o to, se na věc podívat z úplně jinějšího úhlu pohledu a řešit zdraví čistě přírodní formou, která je nám daleko bližší, než dnešní lékařství.

 

Ondra 35 let

Chagu jsem začal užívat preventivně pro snížení rizika onemocnění. Pracuji jako OSVČ a každá nemoc mne stojí kopu peněz. Proto je pro mne zásadní zůstat zdravý. Extrakt z Chagy v prášku užívám každé ráno už cca 6 měsíců a za tu dobu se o mne nepokusila ani rýmečka. Dřív jsem býval nemocný často a v podstatě každý měsíc jsem byl nějak nachlazený a trpěl jsem "rýmečkou". Toto naštěstí zcela vymizelo. Ikdyž Chaga nestojí pár korun, vyplatí se mi ji užívat a nemuset ležet a jinak se léčit.

 

Petra 28 let

Od mládí trpím na různé alergie a ekzémy. Nejhorší to bylo vždy na podzim a na jaře. Doslova mi teklo z nosu jako z kohoutku. Kamarádka mi doporučila extrakt z Chagy a nyní už jej užívám necelý rok. Za tu dobu postupně všechny problémy výrazně ustoupily. Menší alergické reakce mám jen v opravdu extrémních případech, ale není to žádná hrůza. Jsem ráda, že mohu zase chodit do přírody, na procházky a podnikat s přítelem výlety.

 

Jana 47 let

Chagu mi doporučil kolega v práci. Tak jsem ji zkusila. Říkal mi, že zkoušel více druhů Chagy a že nejlepší je extrakt z Chagy. Tak jsem ho vyzkoušela. Nyní už Chagu beru asi 7 měsíců. Zlepšila se mi imunita, pociťuji menší únavu a přijde mi, že mnohem lépe snáším i když to občas přeženu s alkoholem. S výsledkem jsem spokojena.

 

Marcela 38 let

Chaga mi pomohla zlepšit odolnost proti nemocem. Určitě doporučuji vyzkoušet.

 

Martin 24 let

Míval jsem dříve problémy s akné, ale prakticky tento problém zmizel. Nevím, jestli mi pomohla vyloženě jen Chaga, ale určitě se na tom z velké míry podílela.