O nás

PROČ CHAGA NATURAL?
O zdravou stravu se zajímáme více jak 15 let a jako naše povolání to máme od roku 2017. To co nabízíme, jsou zcela unikátní produkty z medicinálních hub, kdy jako základ jsme si zvolili suroviny z čisté přírody ze Sibiře. To nám garantuje čistotu životního prostředí a tedy i účinnost produktů.

Je pro nás radostí se již od prvopočátku podílet na přírodním sběru a zpracování, jen tak jsme schopní garantovat skutečnou kvalitu, kterou Vám nabízíme.

Na trhu vystupujeme pod obchodním názvem ANNA FOOD, který vznikl slovní hříčkou a spojením anglických slov, které vyjadřují naši filozofii a to co děláme. Active Natural Nutrients Antioxidants,
tedy přírodní aktivní strava s antioxidanty, prostě ANNA.
Jsme specialisté a věnujeme se výhradně přírodním antioxidantům,
vitamínům a mikronutrientům, které v naší stravě bohužel v poslední době výrazně ubývá.

PROČ CHAGA?
Chaga je zázračná houba s vysokým obsahem antioxidantů, na jejichž bázi funguje lidské tělo.
Již od 3. století v tradiční čínské a ruské lidové medicíně je Chaga považována za nejsilnější antioxidant a přírodní medicínu na světě.

Chaga je výjimečná houba, která tvoří jeden z pilířu lidové mediciny prakticky všech severských přírodních národů, at již v Evropě nebo Americe. Je výjimečná svými obsahovými látkami, kdy obsahuje ze známých potravin nejvíce přirozených antioxidantů (400 000 Orac/100 gramu), stejně jako je bohatým přirozeným zdrojem 1,3 a 1,6 betaglukanu, triterpenu, vitaminu A,B C.D E a mikronutrientu v bilologicky dostupné formě na bázi cukru a triterpenů, stejně jako selenu, zinku, germania, manganu v biologicky dostupné formě.

Její první medicinsky zdokumentované využití je již od 3. století v tradiční čínské medicíně. V ruské medicíně ji prokazatelně od 18. století využival národ Chanty odkud se dále její požití rozšířilo na ostatní národy.

PROČ PRÁVĚ SIBIŘ?
Panují zde velmi drsné přírodní podmínky a současně je zde velmi čisto, proto je houba schopná vstřebat a vyprodukovat co nejvíce aktivních látek obsažených v půdě, ovzduší, okolí, a právě díky tomu se vyznačuje svojí prvotřídní kvalitou.