Chaga a její funkčnost

Určitě slýcháte od svých přátel, musíš dělat tohle, musíš jíst tamto nebo ono. Možná je pár věcí na tomhle pravda, většina bohužel ne a nikdo hlavně neřeší to nutné a základní, což jsou antioxidanty, minerály a další látky. Chaga - zdravý nápoj

Položte si otázku, zda jste tyhle věci řešili i před tím a dělali tak něco víc pro svoji imunitu, než pouze konzumovali běžné ovoce, případně v domnění jedli „zdravě“, kde obsah potřebných látek je takřka nulový. Ideální je pro člověka, aby denně poskytl tělu alespoň minimální množství antioxidantů, což je zhruba 3000 jednotek (pro přirovnání jablko obsahuje zhruba 50 jednotek, tak si spočítejte, kolik byste jich museli denně sníst), díky kterým v podstatě fungujeme, ale hlavně zajištují funkčnost a plnohodnotnost imunitního systému jako takového. Houba Chaga ze Sibiře

 

Zjednodušeně řečeno, jde o každodenní dodání takových látek, které z dlouhodobého hlediska  mohou vybudovat imunitní systém, díky kterému lidské tělo dokáže fungovat jak v extrémních podmínkách, tak i v běžném každodenním životě, jenž je plný nemocí, civilizačních chorob, atd.
Představte si, že stavíte dům. K tomu aby dokonale izoloval teplo či chlad, je nutno při výstavbě použít nejen cihly, ale také beton a izolační látky, které ve výsledku tvoří takřka nedobytné sídlo na úkor přírodních živlů. Ano, lze dům postavit i bez určitých látek, ale již nebude tak perfektní a postupem času se začnou tyhle nedostatky projevovat.

Takhle podobně je to i s naším tělem. To, že naše imunita a procesy, které probíhají v lidském těle, nejsou viditelné, neznamená, že je budeme přehlížet a žít s pocitem – vždyť se cítím dobře. Ano, momentálně se dobře možná cítíte, nicméně bez těchto látek se dobře cítit nemusíte již pár let, neboť doba je velmi vyspělá, ovzduší, klimatické podmínky, kvalita potravin a veškeré podmínky pro život budou horší a horší a lidé, kteří nekonzumují ty správné látky, čili kašlou na své tělo, jsou vystaveni daleko většímu riziku.  

Výborné jsou funkční medicinální houby, které jsou vysoce inteligentní složkou naší civilizace, což je jeden z důvodů, proč tu jsou již od pradávna a stále budou.  

Mezi nejúčinnější se řadí extrakt ze sibiřské houby chaga. Důležité je, aby byla houba čistě natural. Životní cyklus trvá zhruba 10-15 let, díky kterému z okolní půdy načerpá tak obrovské množství aktivních látek, antioxidantů a minerálů, což je takřka nemožné získat z běžných věcí a proto je důležité, aby pocházela z člověkem netknuté oblasti, což je právě Sibiř. Dále je možné konzumovat různé čistě přírodní věci, byliny, případně houby celkově. 
Chaga umožňuje tělu vyhrát souboj v boji s patogeny a podporuje tak odstranění celé příčiny, což je to nejdůležitější na celém procesu. Sibiřská houba Chaga práškový extrakt

Chaga obsahuje obrovské množství antioxidantů, kde jedna denní dávka 1-2 g pokryje celou denní potřebu.

Začněte své tělo vylepšovat přírodní cestou, mějte dokonalou obranyschopnost a zvítězte tak nad každým problémem. 

Pamatujte, je třeba zničit příčinu.